• Неодамнешно
2017 Есен Мода Жените Канцеларија Фустани Peplum Молив Фустан Ракав Формален Бизнис Облека Носат на Работа Фустани Облека

2017 Есен Мода Жените Канцеларија Фустани Peplum Молив Фустан Ракав Формален Бизнис Облека Носат на Работа Фустани Облека

DEN 789.60

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
HAOOHU
Сезоната:
Зима
Број На Модел На:
5414
Декорација:
Лак
Деколте:
Асиметрични
Материјал:
Полиестер,Spandex
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Обвивка
Стил:
Формално
Половината:
Природни

Најдобри понуди