• Неодамнешно
  • -8 %
Sundress Плажа Vestidos 2017 Лето се Облекуваат Жените Boho Секси V деколте без Ракави 7Color Baggy плажа секојдневен фустани Плус Големина vestidos

Sundress Плажа Vestidos 2017 Лето се Облекуваат Жените Boho Секси V деколте без Ракави 7Color Baggy плажа секојдневен

DEN 376.00
DEN 408.96

Количина на стоки
Тековен

НОВА МОДНА ревија Материјал ployester+памук Боја ЦрнаБелRed PuepleСинаЗеленаЖолта Големина
една големина Дизајн Функција мода и секси Тип Верзија Тенок Умерена Лабава Топло командната линија за Накит и додатоци модели носат се преземат
користење на колокација, не продажни цели.
Големина На Хип
(cm) Биста
(cm) Половината
(cm) Должина
(cm) Должина на Ракав (cm) Една големина 86 - 78 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Или можете да оставите вашата Висина/Тежина/Биста/Хип информации или вашата нормална големина, кога ќе го поставите цел,ние ќе ја изберете соодветен за вас.
Answer : ___________________________ Note :
1. Поради различни следи и светлина остварува, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликите. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
3. Азија големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина, ве молиме проверете детали големина информации пред ставање на ред. Ви благодариме.

Други карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Деколте:
V Деколте
Стил:
Повик
Сезоната:
Лето
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
Лабава
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
XCD085
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
Artact
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Боја Класификација:
ЦрнаБелRedPuepleСинаЗеленаЖолта
Големина:
one size
Пол:
жена,жена,мајка,ќерка,тренер,студентите
Силуета:
Лабава
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
Пакет:
1*Фустан
Функција:
Солидна Мини Фустан
Тип Верзија:
Плажа Неврзан

Најдобри понуди