• Неодамнешно
  • -40 %
OTEN Жени бизнис секојдневен облека 3/4 ракави Есен Пролет канцеларијата дама Работа Носат опремени пред патент гроздобер молив фустан

OTEN Жени бизнис секојдневен облека 3/4 ракави Есен Пролет канцеларијата дама Работа Носат опремени пред патент гроздобер

DEN 720.00
DEN 1199.52

Количина на стоки
Тековен


Топло прашува :
Различни типови на компјутери и монитори покажат истата слика малку поинаква. 1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 2. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди ќе бидат високо ценети ако сте задоволни со нашите производи или услуги. 3. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. 1.Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. (Наредби не може да се постапува ако нема телефонски број или поштенски код). 2. Ние обично се комбинираат наредби и брод заедно без претходна најава .Ве молиме да ни остават порака однапред дали ќе им треба да биде предаден одделно. 3.Услуга транзит време е предвидено од страна на одредена превозникот со исклучок на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. 4.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од вашето плаќање на ден,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите! 5.Важно давачки,даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот страна. Ве молиме проверете со вашиот локален обичај статистика за да се утврди она што овие предмети се случило. 1. Добредојдовте да контактирате со нас преку E-mail или Trademanager ако имате било какви прашања или потреби. 2. Сите пораки или E-mail пораки ќе се одговори во рок од 24 часа (исклучува одмор или викенд дена ). 3. Ако вие не го добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите E-mail на нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
Пролет
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Бренд Име:
oten
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Молив
Број На Модел На:
313
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал:
Полиестер
Големина:
S,M,L,XL,XXL
боја:
Сива,Вино, Црвена,Темно Сина

Најдобри понуди