• Неодамнешно
  • -39 %
Лето Облечи 2017 Мини Целосна Ракав Секојдневен Чипка Фустани за Жена Одговара на Плажа, Секси Партија Коктел Кратки Бели Жени Фустан Плус Големина

Лето Облечи 2017 Мини Целосна Ракав Секојдневен Чипка Фустани за Жена Одговара на Плажа, Секси Партија Коктел Кратки

DEN 406.00
DEN 664.80

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме да ни кажете што објектот вредност/име сакате за сопствени декларација ако имате било какви посебни барања. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.
Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Ако сакате да нарачате големи количини на стока и уживајте во најдобрите експрес сервис, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Сите димензии ние лично се мери и реалноста се обиде. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации! Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. И ние ќе го следат вашиот aliexpress адреса САМО.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
AWDSA019
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Шупливи Надвор
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
Лабава
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
MUPLY
Шаблон Тип:
Шарени
Сезоната:
Есен
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Големина:
SMLXLXXL
Функција:
boho фустан
Применливи места :
плажа облечи
Сезоната:
Пролет,Есен,Лето
Производен Метод :
ОЕМ или примерок е во ред
превозот:
Бесплатен превозот
Пакет Се Вклучени:
1*Фустан
боја:
ЦрнаБела

Најдобри понуди