• Неодамнешно
  • -49 %
Sanishroly 2018 Жените Летен Фустан Пролет Модални Комбинација Мрежа Фустани Женски Газа Шпагети Рака Фустан Од Чипка Резервоарот Vestidos 015

Sanishroly 2018 Жените Летен Фустан Пролет Модални Комбинација Мрежа Фустани Женски Газа Шпагети Рака Фустан Од Чипка

DEN 575.00
DEN 1127.52

Количина на стоки
Тековен

Answer : ___________________________ Note : 1. Поради разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од реалниот. 2. Големината е мерена од страна, таму е 2-5 CM грешка. Ви благодариме за разбирањето. 3.Ве молиме имајте во предвид дека моделот печатење позиција нема да биде 100% исто како фотографии, поради сечење. Големина Детали :
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да се купи ( 1 Inch=2.54 см 1cm=0.39 инчи)
Големина(cm) Биста Должина Половината Една Големина 78-118 113 70-100
Карактеристики :
100% Сосема Нов.Со добар квалитет и подобра изведба. Пакет Содржина : 1 x Фустан
Производот Се Покаже :

Други карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Деколте:
О Деколте
Материјал:
Voile,Mesh,Полиестер,Памук,Чипка
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
Sanishroly
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Број На Модел На:
Жените Мрежа Фустан SE015
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Крпеница
Силуета:
Pleated
Стил:
Повик
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Стил:
Гроздобер,Мода,Секојдневен,Лабава,ОЛ
Жените Мрежа Фустан :
Повик Чипка Комбинација Фустани
Женски Ракави Шпагети Рака Фустан:
Цврсти Се Подигнат Резервоарот Фустан
2018 Жените Летен Фустан:
плус големина фустан
Дами Основните Фустан Vestidos:
долго газа фустан

Најдобри понуди