• Неодамнешно
  • -49 %
Жените Лето Стил се Облекуваат Секојдневен Лабава Памук, Лен Фустани Женски Краток Ракав Цврст Долг Фустан Vestidos Облека Плус Големина SE005

Жените Лето Стил се Облекуваат Секојдневен Лабава Памук, Лен Фустани Женски Краток Ракав Цврст Долг Фустан Vestidos Облека

DEN 717.00
DEN 1405.92

Количина на стоки
Тековен

Answer : ___________________________ Note : 1. Поради разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од реалниот. 2. Големината е мерена од страна, таму е 2-5 CM грешка. Ви благодариме за разбирањето. 3.Ве молиме имајте во предвид дека моделот печатење позиција нема да биде 100% исто како фотографии, поради сечење. Големина Детали :
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да се купи ( 1 Inch=2.54 см 1cm=0.39 инчи)
Големина(cm) Биста Должина Рамо Ракав М 98 105 39 17 L 102 106 40 18 XL 106 107 41 19 2 XL 110 108 42 20
Карактеристики :
100% Сосема Нов.Со добар квалитет и подобра изведба. Пакет Содржина : 1 x Фустан
Производот Се Покаже :

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Cascading Кавга
Силуета:
Лабава
Стил:
Гроздобер
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
Sanishroly
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук и Лен
Половината:
Природни
Број На Модел На:
Жените се Облекуваат SE005
Сезоната:
Лето
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Стил:
Гроздобер,Мода,Секојдневен,Лабава,ОЛ
жените долг фустан:
Повик За Памук, Лен Фустани
боја:
Сива,Црвена,Каки
Женски Долг Фустан:
Краток Ракав Цврст Фустан

Најдобри понуди