• Неодамнешно
  • -45 %
KaigeNina Нова Мода Најпопуларните Жени Канцеларијата дама Комбинација Ракави Дијаманти О-Вратот Средината на Теле плетење памук Фустан 18011A

KaigeNina Нова Мода Најпопуларните Жени Канцеларијата дама Комбинација Ракави Дијаманти О-Вратот Средината на Теле плетење

DEN 816.00
DEN 1482.72

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
18011A
Бренд Име:
KAIGENINA
Деколте:
О Деколте
Материјал:
плетење памук
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Силуета:
Обвивка
Фустани Должина:
Средината На Теле
Декорација:
Дијаманти
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Половината:
Империја
Стил:
Канцеларијата Дама
Шаблон Тип:
Крпеница
Ткаенина Тип:
плетење

Најдобри понуди