• Неодамнешно
  • -39 %
Плус Големина 3XL4XL 5XL Жените Големи Големи Димензии Фустан Bodycon Елегантен Лето Работа Канцеларија Фустан Vestidos Секојдневен Лабава Облека Sundress

Плус Големина 3XL4XL 5XL Жените Големи Големи Димензии Фустан Bodycon Елегантен Лето Работа Канцеларија Фустан Vestidos

DEN 439.00
DEN 719.52

Количина на стоки
Тековен

Големина на Хип Големина Биста Половината Големина(cm) Должина Ремени Должина(cm) (cm) (cm) (cm) XL 98 92 82 102 XXL 102 96 86 103 3 XL 106 100 90 104 4 XL 110 104 94 105 5 XL 114 108 98 106

Други карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Обвивка
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
WS1015
Бренд Име:
Coldker
Sleeve Стил:
Резервоар
Стил:
Формално
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Лето

Најдобри понуди