• Неодамнешно
  • -40 %
Комбинација Чипка А-Линија tshirt Жени Секси Фустан без Ракави Плажа Секојдневен Жена Летен Фустан 2018 Sundress Гроздобер Бохемски Фустан

Комбинација Чипка А-Линија tshirt Жени Секси Фустан без Ракави Плажа Секојдневен Жена Летен Фустан 2018 Sundress Гроздобер

DEN 523.00
DEN 872.16

Количина на стоки
Тековен


Големина Должина Биста cm cm S 88 94 M 89 98 L 90 102 XL 91 106 XXL 92 110
1."Ве молиме овозможи мало 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување "
2. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики. ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. 1.Aliexpress Стандард Превозот е нов превозот метод. Повеќето од земјата генерално 12~39 дена да пристигнат. Дел земјата понекогаш 7 дена пристигна. 2.Ние ќе испорака за вас со брзо експрес испорака(DHL,EMS,Armax,ПРОЗОРЦИ и др.) ако нарачате повеќе од 10pcs.(3~7days се дојде до вас) 1. Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо,ние ќе ви ги понудиме најдобрите цена или бесплатен изразат испорака(DHL,Armax,ПРОЗОРЦИ и др.) за вас. (Ние ќе ви помогнат да се прогласи за Најниска Цена за да се избегне Царина) За пад на превозот,ние да ја испратите парцели според вашите барања без било Aliexpress или нашата продавница информации. 2. Како да се track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на следење на број : www.17track.net/en 3. Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Ние секогаш сме тука, било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. УСЛУГА : 1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас. 2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. ПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди. 2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
BUTLDY
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Чипка
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Половината:
Природни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
BD048-0243
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик
Големина:
S M L XL XXL
боја:
Вино Црвено И Сино Кафе Црна, Виолетова Зелена Жолта

Најдобри понуди