• Неодамнешно
  • -49 %
TWOTWINSTYLE Мрежа Комбинација Облекуваат Женски Кратко Sleeve Нерегуларни Обвиткан Секојдневен Midi Фустани 2018 Лето Мода Елегантна Облека

TWOTWINSTYLE Мрежа Комбинација Облекуваат Женски Кратко Sleeve Нерегуларни Обвиткан Секојдневен Midi Фустани 2018 Лето

DEN 1126.00
DEN 2208.00

Количина на стоки
Тековен


ГОЛЕМИНА
М : Биста : 88cm,Должина : 98cm,Рамо : 37cm,Ракав должина : 24cm
L : Биста : 92cm,Должина : 99cm,Рамо : 38cm,Ракав должина : 25cm
XL : Биста : 98cm,Должина : 100cm,Рамо : 39.5 см,Ракави должина : 25.7 cm
XXL : Биста : 104cm,Должина : 101cm,Рамо : 41cm,Ракав должина : 26.4 cm
XXXL : Биста : 110cm,Должина : 102cm,Рамо : 42.5 см,Ракави должина : 27.1 cm
4 XL : Биста : 116cm,Должина : 103cm,Рамо : 44cm,Ракав должина : 27.8 cm
Answer : ___________________________ Note : 1 инч = 2.54 см, 1 cm = 0.39 инчен
answer : ___________________________ note : мерење со раце овозможи 2-3cm грешки што е нормална
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
TWOTWINSTYLE
Шаблон Тип:
Цврста
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Лабава
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
MTDR10926
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик

Најдобри понуди