• Неодамнешно
5pcs/многу 10*25cm Висок Квалитет Прилагоден на Логото Печатени Сомот Drawstring Торбичка Пакување на Кондиторски Храна Cookie Пакет

5pcs/многу 10*25cm Висок Квалитет Прилагоден на Логото Печатени Сомот Drawstring Торбичка Пакување на Кондиторски Храна

DEN 178.08

Количина на стоки
Тековен


големина : 10*25cm

Други карактеристики

Број На Модел На:
NO
Пол:
Жените
Главен Материјал:
Сомот
Бренд Име:
ZHUANGSHIJIE
Тип:
Drawstring торба, складирање торба, организатор, торбичка
Складирање за:
Долна облека, чорапи, козметички, крпа, т кошула, чевли
Погоден за:
Патување, дома, пешачење, кампување

Најдобри понуди