• Неодамнешно
5 компјутери/број 18*25cm Складирање Торба Прилагодено Лого Печатени Големи Drawstring Свадба Подарок Перница Сомот Накит Пакување на Кондиторски Храна Кеси

5 компјутери/број 18*25cm Складирање Торба Прилагодено Лого Печатени Големи Drawstring Свадба Подарок Перница Сомот Накит

DEN 238.08

Количина на стоки
Тековен


големина : 18*25cm

Други карактеристики

Број На Модел На:
NO
Пол:
Жените
Главен Материјал:
Сомот
Бренд Име:
ZHUANGSHIJIE
Тип:
Drawstring торба, складирање торба, организатор, торбичка
Складирање за:
Долна облека, чорапи, козметички, крпа, т кошула, чевли
Погоден за:
Патување, дома, пешачење, кампување

Најдобри понуди