• Неодамнешно
  • -38 %
Новиот Фрижидер на Делови за Поправка на Фрижидери Фрижидер Термостат WDF18-L 250V Термостат Фриго

Новиот Фрижидер на Делови за Поправка на Фрижидери Фрижидер Термостат WDF18-L 250V Термостат Фриго

DEN 151.00
DEN 243.84

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип:
Фрижидер Делови
Број На Модел На:
Фрижидер Делови
боја:
Бела

Најдобри понуди