• Неодамнешно
  • -38 %
Термостат Фриго Фрижидер Резервни Делови Термостат Поправка на Фрижидери WDF20-L 250V

Термостат Фриго Фрижидер Резервни Делови Термостат Поправка на Фрижидери WDF20-L 250V

DEN 151.00
DEN 243.84

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип:
Фрижидер Делови
Број На Модел На:
Фрижидер Делови
боја:
Бела

Најдобри понуди