• Неодамнешно
  • -40 %
Фотографија Backdrops винил позадина за фото студио гроздобер дрво бебе позадина S-1103

Фотографија Backdrops винил позадина за фото студио гроздобер дрво бебе позадина S-1103

DEN 253.00
DEN 422.40

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики :
Светлината absorbant Не-рефлективен
За : свадба, возрасни, деца, празник партија,комерцијална работа и др. Прочитајте подолу за повеќе детали за секој од материјали кои ги нудиме. Погоден за : Фото позадина, фаза позадина, роденден, tradeshow, големи билборд итн.
Опис
Сликовно крпа позадина е нашата најнова и најголема компјутер-насликани на платно. Ширина : 300cm лесна
Винил backdrops
со живописни печатени слики.
Објектот боја може да има боја разлика од сликата се прикажува, поради набљудувачите и снимање светлина. Ние, исто така, имаат 10 X10ft,8 X10ft,7 X10ft, 20x10ft,10 X15ft позадина за оваа точка, Ако ви треба одредена големина, ве Молиме контактирајте со нас.
Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина.
Ви благодариме !!. тоа ќе биде светло и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат. Погоден за : Фото позадина, фаза позадина, роденден, tradeshow.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како да го направи кориснички позадина?
A : Можете да го испратите вашето барање да ја нашата служба за корисници или оставете порака под цел,нашата дизајнерка ќе проектот за вас,а потоа испрати примерок да ви помогне да го потврдите.
Точка на испорака од страна на укината, ќе има брчки лесно да се носат.
Ве молиме контактирајте со нас. Материјал Тежина : 110 G/GSM ефикасна лесен, Лесно да се Свитка & Носат Не водоотпорен Светлина absorbant Компјутерот печатен за реализам, Интензивна Живописни Бои Max. Тоа е нормално, ве молиме да се разбере .
Еве начин да го отстраните брчките :
1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред.
Ве молиме имајте на ум дека ќе треба да плати дополнителни трошоци за бизнис експрес.
2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
П : Колку долго ќе чини дека можам да ја прими стоката?
A : Ние треба 2-5 работни дена за да се произведе стока.
Ние нудиме на нашите фотографија backdrops во многу материјал опции со илјадници стилови за да изберете од.
Ако имате некој одреден датум ви треба, можете да контактирате со нас, можеме да ви понудиме побрз превозот.
П : јас се уште не го доби пакет за долго време,Што се случи со мојата цел?
А : Во овој stuation,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Чистењето е лесно! Само да се стави овие во миење и фен за деликатна циклус на плакнење на какви било дополнителни нечистотијата може да се добие за нив.

Други карактеристики

Големина (мм):
100x150cm винил, 100x125cm винил, 150x220cm винил, 180X300cm полиестер, 150x250cm винил, 180x250cm винил, 180x300cm винил
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
S-1103
Бренд Име:
MEHOFOTO
Стил:
Деца
свадба фотографија backdrops:
децата позадина
винил платно:
пресметано печатени
Големина (мм):
1500

Најдобри понуди