• Неодамнешно
  • -38 %
MEHOFOTO Гроздобер Ѕид од Тули Новороденче Фото Позадина Солидна Боја 5x7ft Винил Фотографија Backdrops за Студио Обичај

MEHOFOTO Гроздобер Ѕид од Тули Новороденче Фото Позадина Солидна Боја 5x7ft Винил Фотографија Backdrops за Студио Обичај

DEN 372.00
DEN 600.00

Количина на стоки
Тековен


Повратни информации
Ако не се задоволни со трансакцијата,ве молиме слободно да контактирате со мене,јас ќе одговори во рок од 24 часа и обидете се што е во моја моќ да ги реши сите проблеми.Особено забрзана, Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат. Максимална лесна ширина на 300cm , меки,лесни, Лесно да се Свитка & Носат,поевтини и светлината од Полиестер платно,но се уште е tearproof, Не е водоотпорен,Може да се користи само за внатрешна фотографија,Па тоа е Повеќе погоден за еднократна употреба.
Карактеристики
Винил,сликата е јасна,реална,Стерео смисла е силна.
Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.
2) Топлински со пареа железо на задната страна од објектот,Ако е потребно,ве молиме железо задната површина со пареа железо, но не се исуши железо.Додавање на врвот/дното џеб или дупка.Валани испраќање позадина.Со цел да се fac ilitate tran сп локација и пакување,ќе биде укината позадина пратки што резултира во creased.тогаш тоа ќе биде мазна повторно.Пад на превозот.
Ве молиме имајте во предвид
1.Може да се прилагоди на секоја големина. Може да се користи повеќе пати.
Материјал
Тенка-Винил(Сликовно текстил);Висока резолуција и квалитет и не е лесно да исчезнат;Тоа може да се избрише со вода,лесно е да се чува чист.Високо ефективни.ако ви се допаѓа,ве молиме дајте ми пет-ѕвезда коментарите.Ви благодариме!
.
Еве начин да го отстраните брчките :
1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 d ays,тоа ќе биде во ред.На backdrops треба задржи на далечина да се земе слики. Максимална лесна ширина на 300cm.Тоа може да биде укината за лесно носење,можете да го користите надвор,тоа е префериран избор за фотографи.Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика.
Совршена декорација за фото позадина,свадба,новороденче,деца,фото кабина,бебето тушеви,graduations,партии и повеќе,исто така, совршен за телевизија,видео продукција и дигитални шоу,големи билборд фотографија.
Не грижете се,не влијаат да се користи.

Други карактеристики

Големина (мм):
150X220CM Винил, 100X150CM Винил, 180X250CM Винил, 150X220CM Полиестер, 100X150CM Полиестер, 180X250CM Полиестер, Custom size
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
f-1351
Бренд Име:
MEHOFOTO
Стил:
Полна Боја
Материјал:
Винил&Полиестер
Тип:
пресметано печатени
Тема:
Децата Позадина,Новородените позадина
Големина:
Custom size
боја:
темна боја
Важат за:
Партиската Припадност,Семејство Уметност Ретро Фотографија
Max. Ширина:
300cm Лесна
се применуваат:
Фотографија Фото студио,забава, прослава, го одликува

Најдобри понуди