• Неодамнешно
  • -10 %
Laeacco Бебе Birthday Балон Торта Капа Лента Сценско Фотографија Потекло Прилагодено Фотографски Backdrops За Фото Студио

Laeacco Бебе Birthday Балон Торта Капа Лента Сценско Фотографија Потекло Прилагодено Фотографски Backdrops За Фото Студио

DEN 172.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен


Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10ft/3М ќе бидат поврзувани заедно со 2 или повеќе делови. Поради екранот и осветлувањето се различни, вистинската боја можеби се разликуваат малку. Кога ќе се направи фотографии(престрелки), ве молиме имајте на растојание до позадина. Ако се затворени за тоа, дека ќе изгледа малку pixelated. Детали За Производот : Карактеристики : 1. Ново печатење со висок квалитет на хемиски влакна инкџет ткаенина/винил крпа. 2. Убаво боја, висока резолуција & силна артикулационите. 3. Мат процес, не-отсјај, не-рефлективен совршен ефект за фотографија. 4. Тоа може да се користи на многу настани, како што е затворен партии, корпоративни настани, училиште, матура, свадба, корпоративната работа, поле собири или украси. Пакет & Превозот : Сите предмети ќе биде укината за време на испорака како валани позадина ќе преку граница на пост-пошта, така што ќе се појавуваат брчки. Ве молиме не грижете се, набори може да биде отстранета лесно. Сите нарачки ќе бидат обработени ПОБРЗО, следење на број ќе се додаде во времето. Ве молам, разберете дека тоа е купувачот е должност ако постои било обичај или увоз доход. Се враќа : Ако не сте задоволни како сте го добиле на објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Се врати превозот надомест е да се плати од страна на купувачите. Повратни информации : Нашите цели се на вашиот 100% задоволство, вашиот повтори бизнис и вашите позитивни повратни информации! Комуникацијата е повеќе ефикасен од неутрална/негативна повратна информација и спор. Ние ја цениме вашата 5-Ѕвезда позитивни повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. Ние ќе го реши проблемот на ваше задоволство!

Други карактеристики

Големина (мм):
Тенка Крпа 60x40cm, Тенка Крпа 90x60cm, Тенка Крпа 120x80cm, Тенка Крпа 150x100cm, Тенка Крпа 180x120cm, Тенка Крпа 220x150cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
laeacco
Стил:
Сценско
Број На Модел На:
NSW03001
Материјал:
Хемиски Влакна Инкџет Ткаенина
Индивидуализира:
Yes
Ве Молиме Да Забележите:
Објектот содржи само позадина

Најдобри понуди