• Неодамнешно
  • -25 %
Allenjoy бебе туш сини ленти океанот тема кит водител на брод custom background фото позадина винил позадина за фотографија

Allenjoy бебе туш сини ленти океанот тема кит водител на брод custom background фото позадина винил позадина за фотографија

DEN 500.00
DEN 666.72

Количина на стоки
Тековен


За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,набори се лесно да се отстранат.Пад на превозот 6. Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки , и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.
Напомена : позадина заграда не е вклучена. П : Колку долго ќе потрае за да испратите позадина(s) за мене? A : Ние треба 2-4 работни денови да се произведуваат по нарачка. Полиестер Дебели,трајни,светла во боја,Подобро печатење квалитет .
П : Како можам да се прилагодите на позадината на продажба? A : Можете да ги испратите на сопствени информации и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки. кога ќе ја пронајдете стапалки на позадина,можете да користите малку влажна влажна крпа за да ги избрише тоа.
За тенки винил позадината,можете да железо на задната страна на позадина со ниска температура за да се отстрани или да се намали набори, но ве молам не пегла на предната страна на позадина или да позадина допир на вода, затоа што тоа ќе ја уништи позадина. Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент.Може да се прилагоди на секоја големина 4. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика.дон форматот на датотеката е најдобро : псд / ai / jpg. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1. Можете да ја испратите датотеката до нашата e-mail : ејми(во ) globalego. П : Како да го отстраните набори? Можете да висат позадина или да ја заврши на цевка за да се намали набори.Може да се користи повеќе пати,погоден за професионални фотографи и фото студио. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,поевтини и светлината од полиестер позадина. Ако сте задоволни со дизајн ,услуги на клиентите ќе се создаде посебен линк за вас,можете да ги купите во врската.Валани испраќање позадина 3. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака. П : Што е разлика помеѓу тенки винил и полиестер? A : Тенок винил материјал : Не е водоотпорен; Може да се користи само за внатрешна фотографија; Повеќе за еднократна употреба; Максимална лесна ширина на 300cm; (други продавници : максимум може да се намали 180cm,поголема големина позадина треба да се spliced; Полиестер Материјал : Подебел; Максимална лесна ширина на 300cm; Може да се перат и пеглаат; Било виткање, лесна за носење; Економски цена, Подобар квалитет! Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија; Може да се користи и складира за долго време; За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,набори се лесно да се отстранат.

Други карактеристики

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
UBC-00275
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Употреба:
фотографски позадина
Други својства:
новороденче позадина
Користат за :
бебе позадина
можете да го користите:
децата фотографија backdrops
можете да го користите за:
фотографија backdrops
исто така се користи за да се:
фотографски позадина

Најдобри понуди