• Неодамнешно
  • -31 %
Allenjoy Божиќ позадина Дрвена позадина снегулка борови гранки црвено овошје фотографија backdrops божиќ декорација винил

Allenjoy Божиќ позадина Дрвена позадина снегулка борови гранки црвено овошје фотографија backdrops божиќ декорација винил

DEN 794.00
DEN 1151.52

Количина на стоки
Тековен

> Answer : ___________________________ Note : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,поевтини и светлината од полиестер позадина. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака. Ако сте задоволни со дизајн ,услуги на клиентите ќе се создаде посебен линк за вас,можете да ги купите во врската.Пад на превозот 6.Може да се користи повеќе пати,погоден за професионални фотографи и фото студио.Валани испраќање позадина 3.
end Isv Module Wrap11624
start Isv Module Wrap11624
end Isv Module Wrap11624
За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим. П : Колку долго ќе потрае за да испратите позадина(s) за мене? A : Ние треба 2-4 работни денови да се произведуваат по нарачка. На пиксел на сликата е најдобро повеќе од 3000px * 3000px, или резолуција најмалку 300dpi ,инаку печати ќе бидат заматени. Полиестер Дебели,трајни,светла во боја,Подобро печатење квалитет .
Напомена : позадина заграда не е вклучена.
За тенки винил позадината,можете да железо на задната страна на позадина со ниска температура за да се отстрани или да се намали набори, но ве молам не пегла на предната страна на позадина или да позадина допир на вода, затоа што тоа ќе ја уништи позадина. Тоа е совршен избор за фотографи. Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн. П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе? А : ве Молиме кажете ни големина сакате.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат.Обично тоа треба цела 12-20 работни дена за сад; 15-30 работни дена во Европа, во Азија, Океанија; 25-60 работни дена во Африка, Јужна Америка. П : Како да го отстраните набори? Можете да висат позадина или да ја заврши на цевка за да се намали набори. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки , и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас. Ние ќе се произведе финален дизајн. Можете да ја испратите датотеката до нашата e-mail : ејми(во ) globalego.

Други карактеристики

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
YFYA-0005
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customized to any size
кориснички:
Бесплатни дизајн, додадете текст или дизајн
се применуваат:
фотографија Фото студио,забава, прослава
Материјал:
Стандардно тенка винил
feature1:
Треба крои над 180cm
feature2:
Не се мијат
Feature3:
Намалување на браздата од пеглање
Печатени Начин :
Дигитални Печатена страна се насликани потекло
Карактер:
Новороденче возрасни
Контактирајте со нас:
ејми#globalego.cn

Најдобри понуди