• Неодамнешно
  • -35 %
MEHOFOTO Лесна Фотографија Позадина Фудбалски Терен Деца Фото Backdrops Реквизити Фото Студио 5x7FT СМ-5453

MEHOFOTO Лесна Фотографија Позадина Фудбалски Терен Деца Фото Backdrops Реквизити Фото Студио 5x7FT СМ-5453

DEN 435.00
DEN 669.12

Количина на стоки
Тековен

Со цел да се fac ilitate tran сп локација и пакување,ќе биде укината позадина пратки што резултира во creased.Валани испраќање позадина.Пад на превозот.тогаш тоа ќе биде мазна повторно. Високо ефективни. Тоа може да биде укината за лесно носење,можете да го користите надвор,тоа е префериран избор за фотографи. Ако имаш конкретни големината потреби,било од нашите средини може да се нарача custom-големина ве молиме слободно контактирајте со нас. Нашите производи се примарно насочени кон свадба,новороденче,деца,фото кабина,бебето тушеви,graduations,партии и повеќе,исто така, совршен за телевизија,видео продукција и дигитални шоу,големи билборд photogr aphy.
Еве начин да го отстраните брчките :
За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,набори се лесно да се отстранат. Лесно да се откажам straightly или природно.
Ве молиме имајте во предвид
1.

Други карактеристики

Големина (мм):
Винил 150x220cm, Полиестер 150x220cm, Винил 180x250cm, Винил 100x150cm, Полиестер 100x150cm, Полиестер 180x250cm, Или контактирајте ме
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
CM-5453
Тип:
Спреј Насликани
Стил:
Сценско
Бренд Име:
MEHOFOTO
Материјал:
Винил&Полиестер
Тема:
Децата Позадина,Свадба Позадина
винил платно:
пресметано печатени
Големина:
Custom Size
боја:
боја на светлина
Max. Ширина:
300cm(10ft) Лесна
Слика Содржина :
Семејството Уметност Ретро Photog

Најдобри понуди