• Неодамнешно
  • -31 %
Allenjoy фото позадина Божиќ сина позадина вратата цвеќиња и шарени мали светилки снег фотографија backdrops студио

Allenjoy фото позадина Божиќ сина позадина вратата цвеќиња и шарени мали светилки снег фотографија backdrops студио

DEN 794.00
DEN 1151.52

Количина на стоки
Тековен

П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки , и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас. Тоа е совршен избор за фотографи.Обично тоа треба цела 12-20 работни дена за сад; 15-30 работни дена во Европа, во Азија, Океанија; 25-60 работни дена во Африка, Јужна Америка.Може да се прилагоди на секоја големина 4. П : Што е разлика помеѓу тенки винил и полиестер? A : Тенок винил материјал : Не е водоотпорен; Може да се користи само за внатрешна фотографија; Повеќе за еднократна употреба; Максимална лесна ширина на 300cm; (други продавници : максимум може да се намали 180cm,поголема големина позадина треба да се spliced; Полиестер Материјал : Подебел; Максимална лесна ширина на 300cm; Може да се перат и пеглаат; Било виткање, лесна за носење; Економски цена, Подобар квалитет! Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија; Може да се користи и складира за долго време; За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,набори се лесно да се отстранат.
Напомена : позадина заграда не е вклучена.дон форматот на датотеката е најдобро : псд / ai / jpg.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат. П : Колку долго ќе потрае за да испратите позадина(s) за мене? A : Ние треба 2-4 работни денови да се произведуваат по нарачка. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака. П : Како да го отстраните набори? Можете да висат позадина или да ја заврши на цевка за да се намали набори.> Answer : ___________________________ Note : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти. Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2. Полиестер Дебели,трајни,светла во боја,Подобро печатење квалитет .Ако сте задоволни со дизајн, можете директно да изберете големина сакате и плаќаат на производот страница . Нашите дизајнери ќе дизајн за вас. Ако сте задоволни со дизајн ,услуги на клиентите ќе се создаде посебен линк за вас,можете да ги купите во врската. Тоа е погоден за еднократна употреба(како што се роденден),семејство фотографи НЕ дозволувајте тенка винил позадина допир со вода . Ние ќе се произведе финален дизајн.
end Isv Module Wrap11624
start Isv Module Wrap11624
end Isv Module Wrap11624
За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим.

Други карактеристики

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
YFYA-0015
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customized to any size
кориснички:
Бесплатни дизајн, додадете текст или дизајн
се применуваат:
фотографија Фото студио,забава, прослава
Материјал:
Стандардно тенка винил
feature1:
Треба крои над 180cm
feature2:
Не се мијат
Feature3:
Намалување на браздата од пеглање
Печатени Начин :
Дигитални Печатена страна се насликани потекло
Карактер:
Новороденче возрасни
Контактирајте со нас:
ејми#globalego.cn

Најдобри понуди