• Неодамнешно
  • -31 %
Allenjoy Божиќ позадина свеќа снег снегулка подароци позадина за фотографија фото кабина позадина винил

Allenjoy Божиќ позадина свеќа снег снегулка подароци позадина за фотографија фото кабина позадина винил

DEN 794.00
DEN 1151.52

Количина на стоки
Тековен

Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2. кога ќе ја пронајдете стапалки на позадина,можете да користите малку влажна влажна крпа за да ги избрише тоа. Нашите дизајнери ќе дизајн за вас.
За тенки винил позадината,можете да железо на задната страна на позадина со ниска температура за да се отстрани или да се намали набори, но ве молам не пегла на предната страна на позадина или да позадина допир на вода, затоа што тоа ќе ја уништи позадина. Полиестер Дебели,трајни,светла во боја,Подобро печатење квалитет . Ако сте задоволни со дизајн ,услуги на клиентите ќе се создаде посебен линк за вас,можете да ги купите во врската. Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат. Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас. П : Што е разлика помеѓу тенки винил и полиестер? A : Тенок винил материјал : Не е водоотпорен; Може да се користи само за внатрешна фотографија; Повеќе за еднократна употреба; Максимална лесна ширина на 300cm; (други продавници : максимум може да се намали 180cm,поголема големина позадина треба да се spliced; Полиестер Материјал : Подебел; Максимална лесна ширина на 300cm; Може да се перат и пеглаат; Било виткање, лесна за носење; Економски цена, Подобар квалитет! Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија; Може да се користи и складира за долго време; За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,набори се лесно да се отстранат.
П : Како можам да се прилагодите на позадината на продажба? A : Можете да ги испратите на сопствени информации и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,поевтини и светлината од полиестер позадина. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки , и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас. На пиксел на сликата е најдобро повеќе од 3000px * 3000px, или резолуција најмалку 300dpi ,инаку печати ќе бидат заматени.

Други карактеристики

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
NTYA-0067
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customized to any size
кориснички:
Бесплатни дизајн, додадете текст или дизајн
се применуваат:
фотографија Фото студио,забава, прослава
Материјал:
Стандардно тенка винил
feature1:
Треба крои над 180cm
feature2:
Не се мијат
Feature3:
Намалување на браздата од пеглање
Печатени Начин :
Дигитални Печатена страна се насликани потекло
Карактер:
Новороденче возрасни
Контактирајте со нас:
ејми#globalego.cn

Најдобри понуди