• Неодамнешно
  • -33 %
Кујна Декорација Симпатична Домот Swan Супа Лажици Чиста Боја Магија Авто-Стои Cygnet Paddles Лажичка Житни Каша Pottage Мешалки

Кујна Декорација Симпатична Домот Swan Супа Лажици Чиста Боја Магија Авто-Стои Cygnet Paddles Лажичка Житни Каша Pottage

DEN 96.00
DEN 143.52

Количина на стоки
Тековен


Кујна Декорација Симпатична Домот Swan Супа Лажици Чиста Боја Магија Авто-Стои Cygnet Paddles Лажичка Житни Каша Pottage Мешалки СПЕЦИФИКАЦИИ : Материјал : Храна-Одделение Propene Полимер (Пластика) Боја : Бела / Зелена / Црвена Роза / Кафе / Портокал Големина : 8.5*8.5*24cm Термички Отпор : -20 степен centigrade ~ 110 г egree c entigrade Повод : Кујна, Хотелот, Вечера, Ресторан Услуга Опсег : Житарки, Каша, Жито, Супа, Сок, Pottage ОПИС : а. Креативни Четири-Нога Swan со Долг Врат, Авто-Стои, Санитарни б. 100% Здрав За Контакт со Храна c. Бонбони Бои се Направи Убава Кујна и Прекрасна г. Симпатична Swan Моделот Прави Деца Сакаат Пиење Супа Сок e. Исклучителна Детали Изработка, Супер Добро Чувство за Допир на Рацете Сите фотографии направени од од точната вистински предмети. Малку chromatism е толерантна поради различни пука светлина агли или displayers. Фабриката е различно производство batchs може да има многу малку разлика во боја или слика. Ве молиме во вид преовладува. Ние сме толку среќни да ви се земе вашето драгоцено време во нашата продавница. Се надеваме дека ќе најдете некои работи корисно за вас. Ви Посакувам Среќен Шопинг Патување Тука!

Други карактеристики

Flatware Тип:
Лажици
сертификација:
CIQ
Пластични Тип:
PP
Бренд Име:
EWIN СЕМЕЈСТВО
Број На Модел На:
HWE-RS-002-25of
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Материјал:
Храна-Одделение Propene Полимер (Пластика)
Шема:
Четири Нозе Swan со Долг Врат
боја:
Бела, Зелена, Црвена Роза, Кафе, Портокал
Големина:
8.5*8.5*24CM
Нето тежина:
29g
термичка отпорност:
-20℃~110℃
Повод:
Кујна, Ресторан, Хотел, Вечера
Услуга Опсег:
Ориз, Каша, Од Жита, Гриз, Жито
Име на производ:
Домот Swan Супена Лажица Кујнски Садови Ladle

Најдобри понуди