• Неодамнешно
  • -30 %
1PCS Нерѓосувачки Челик Шарени Лажици Кореја Сребро Злато Супена Лажица Бакар Прибор за јадење се Спречи Садови Алатка За Деца

1PCS Нерѓосувачки Челик Шарени Лажици Кореја Сребро Злато Супена Лажица Бакар Прибор за јадење се Спречи Садови Алатка

DEN 103.00
DEN 147.36

Количина на стоки
Тековен

Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува, ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
Купувачот плаќа врати превозот.
Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите
Повратни информации
Контакти нас
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress.
За испорака
- Ве молиме љубезно забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите и се надевам долгорочна соработка со вас.
За Плаќање
Банката
1. Испорака низ целиот свет. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме за вашето разбирање. ви благодариме. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Поради различни видови на компјутери и монитори, вистинската боја на објектот може да биде малку различен од сликата. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Ако не сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, ве молиме вратете го на нас во рок од 30 дена. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!.
Се враќа
Ние го прифаќаме aliexpress политика на враќање. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Нашата цел е задоволството на клиентите!
10. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет. (Освен некои земји и APO / FPO)
2.
Услови за продажба
Гаранција
висок квалитет на производите, купи со доверба. Ние или ќе ви испрати нова или да му даде вашите пари назад. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби, Не мало кутија!
1. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ве молиме Не двоумете се да не контактирате во секое време преку испраќање пораки да мене со вашите прашања, ние ќе ви одговори во рок од 48 часа. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.

Други карактеристики

Flatware Тип:
Лажици
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
Doatry
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
DTR2355

Најдобри понуди