• Неодамнешно
  • -20 %
MASTECH MS6252A Рачни Дигитални Anemometer Правец на ветер Метар Проток на Воздух Тестер на Воздушниот Волумен Мерка TM

MASTECH MS6252A Рачни Дигитални Anemometer Правец на ветер Метар Проток на Воздух Тестер на Воздушниот Волумен Мерка

DEN 1445.00
DEN 1806.72

Количина на стоки
Тековен


MASTECH MS6252 A Рачни Дигитални Anemometer Правец на ветер Метар Проток на Воздух Тестер на Воздушниот Волумен Мерка TM
Ве молиме имајте во предвид : испрати без батерија
Пакување листа :
1*Anemometer MS6252 A
1*англиски јазик прирачник за корисникот
1*торба Торбичка
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по имаме успешно примено вашето плаќање.
3. Ние нудиме редовни Пост Воздух Mail и да се постави бесплатен превозот методи.
4. Бидејќи трговијата се транснационални, како и воздухопловната е најевтиниот превозот метод, тоа ќе биде потребно долго време за испорака. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме изберете ја Изразат и да ја плати таксата.
5. Ние не сме одговорни за вашите Царина.
1. Ако предмети се наоѓаат во лоша состојба кога се примени, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние може да се вратат парите или да се препратат на нови една за вас.
2. Ако не сте задоволни со производот, бидејќи на личен избор, може да се врати кај нас во рок од 7 дена. Вие треба да се обрне на товар.
3.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
1.12 месеци гаранција
2.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објект или со квалитет проблем,ве молиме контактирајте со нас,ние може да понуди враќање или ја гаранција но, ве молам да понуди докази за да се покаже проблемот активно.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Други карактеристики

Бренд Име:
MasTech
Број На Модел На:
MS6252A
Објектот:
Рачни Дигитални Anemometer Правец На Ветер Метар
LCD дисплеј:
Yes
Работа висина:
Максимална 2000m
Максимална покаже вредност:
9999
Време На Земање Примероци:
за
Напојување:
1*9V 6F22 батеријата. (не се вклучени)
Операција температура и влажноста на воздухот:
0~40C.0~85%RH
Складирање tempreture и влажноста на воздухот:
-10~50C.0~80%RH
Автоматско исклучување:
Yes
Data Hold:
Yes

Најдобри понуди