• Неодамнешно
  • -29 %
Насловна Фитнес AB Прашка Ремени Абдоминална Carver Виси Појас Брадата До Седат До Бар Pullup Тешки Мускулите Обука за Суспензија на Појас

Насловна Фитнес AB Прашка Ремени Абдоминална Carver Виси Појас Брадата До Седат До Бар Pullup Тешки Мускулите Обука за

DEN 973.00
DEN 1370.88

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики На Производот :
1. Тие се пар од тешки - должност најлон поддржува со поместена лактот ракав џебови и преголеми Д-прстен кој одговара на повеќето барови и машини.
2. Изолирање на abs за целосна абдоминална развој.
3. Тоа може да се закачите на сите стандардни брадата-up барови лесно.
4. Постојат метални куки за брза инсталација.
5. Густата внатрешната подлога обезбедува подобрена удобност.
6. Постојат цврсти челични carabiners со капацитет од 10.000 lb.
7. На влошки се за 19cm/ 7.48 во ширина и околу 1cm/ 0.39 во дебелина
8. Тоа ги охрабрува супериорен тонирање
9. Тежина : околу 580g по пар
Пакување Листа :
1 пар на Стомачните Мускули Обука Slings Појаси

Други карактеристики

Бренд Име:
MUMIAN
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Тип:
Еден Тркала
Број На Модел На:
HA00517
Примена:
Фитнес Асистент Уред
Пад на превозот:
Поддршка
е-прилагодена:
Yes

Најдобри понуди