• Неодамнешно
  • -10 %
3m фитнес опрема за вежбање бенд сила за обука се повлече јаже јога пилатес за промет на големо и бесплатен превозот kylin спорт

3m фитнес опрема за вежбање бенд сила за обука се повлече јаже јога пилатес за промет на големо и бесплатен превозот

DEN 319.00
DEN 354.24

Количина на стоки
Тековен

и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако наплата е можно. Купувачот ќе бидат одговорни за превозот на храна за да се вратите на предмети. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба.
-Shippment
1.
Надворешен дијаметар : 11mm, внатре дијаметар : 4mm,должина : 3m Максимален напон : 30 LBS.
Поврзани настава s :
Подолу детали за нашата продавница може да биде корисно за вас. Тоа може да биде до 30-60 дена, Бразил е повеќе од тоа.
-Боја На Несовпаѓање
Разликите во боите можат да бидат предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина, итн.
Ви овозможува да го тонот и sculpt секоја мускулна група. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Не само што може тоа се тенки бутовите, половината, зајакнување на biceps, тоа исто така може да лекување на болки во мускулите.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Ние сме многу горди на нашите односи со клиенти и нашите повратни информации оценка и ќе настојуваме да го надминете сите проблеми. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на објектот се врати во нивната оригинална услови.
Карактеристики :
Сосема Нов и Висок Квалитет. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
-Враќање
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Но, ако цел повеќе од 200$, ние ќе брод од Експрес бесплатен превозот кој ќе пристигне во рок од 3-7 работни дена. Купувачот треба да се обиде да ги пополни барање woth логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-45 работни дена откако ќе бидат поставени. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Ова фитнес бенд може да зајакнување на функцијата на други делови од телото, и да ги елиминираат вишокот на масти слој, така што вашата фигура ќе стане повеќе одговара. Долготрајната употреба може да се подобрат човечкото тело крива, зајакнување на мускулите линии, особено на мускулите на горниот дел на раката.
И за мажите и за жените.

Други карактеристики

боја:
сива
Одделот За Името:
Унисекс
Бренд Име:
kylinfit
Примена:
Се Повлече Јаже
Функција:
Мускулите Relex Апарати
боја:
сива
Е Прилагодена:
Yes
Пол:
И на жените и мажите
Место на Потекло:
Кина

Најдобри понуди