• Неодамнешно
  • -15 %
Двојно Камшици modelled по антички боречки вештини опрема Висока јаглероден челик ладно оружје Двојно Претвора

Двојно Камшици modelled по антички боречки вештини опрема Висока јаглероден челик ладно оружје Двојно Претвора

DEN 4064.00
DEN 4780.80

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте на Lucamino
3.28-3.30 СПАСИ ГОЛЕМ НА ГОДИШНИНАТА ПРОДАЖБА
Се стави на вашиот омилен производ во количката прв
Античкиот двојно камшици двојно ветер
Бренд : Lucamino
Материјал : висок јаглероден челик
Уметнички дела : Modelled по античкиот.
Вкупна должина : околу 85 CM
1 пар тежина : 5 килограми, 1 парче тежина : 2.5 килограми

До сите драги пријатели и купувачи :
а) ве Молиме бидете сигурни дека превозот адреса е потврдена адреса.
б) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Тоа е подобро да проверите со вашиот ги локалните обичаи " правила ако е потребно.
в) ќе напише ниска вредност на превозот документи, како што се со цел да се избегне или намали можниот ризик, на даноци. И ние може да descript вашите производи, како подароци или примероци итн.
г) Нормално, ние ќе испораката од страна на Aliexpress стандард превозот начин на кој што одбрале, но ние може да ги промените превозот начин, ако е потребно. Како што се користи да се Изразат испорака брзо. Ние го задржуваме правото до промени. W носталгичната може да се разбере и прифати. Патем, сите од нив имаат следење no.
Благодарни за вашата поддршка, ние ќе продолжиме да ви обезбедиме квалитетни производи и добри услуги, даде голем попуст. Ако сте имале било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.
Сакате да имате среќен шопинг во нашата продавница. Ви благодариме.
Со почит,
Lucamino Спортски Живот Продавница е Jof

Други карактеристики

боја:
1 дел, 2 парчиња (1 пар)
Број На Модел На:
TJWST260
Боречка Вештина Стил:
кунг фу
Бренд Име:
Lucamino
Тежина:
5kgs
Материјали:
висок јаглероден челик и бакар
дизајн:
modelled по античкиот

Најдобри понуди