• Неодамнешно
Врвен квалитет на Нови жени стомак танц костим поставите showgirl стомакот танцување облека ноќта на вештерките bellydance градник&појас&здолниште 5pcs одговараат на

Врвен квалитет на Нови жени стомак танц костим поставите showgirl стомакот танцување облека ноќта на вештерките bellydance

DEN 4704.00

Количина на стоки
Тековен

ТОПЛА ПРОДАЖБА ! висок квалитет на стомакот танц костим носат Фаза перформанси 5-парче костим
Име на модел : TF1732+SK38 (5 PCS/SET) Вклучувајќи : градник+појас+здолниште+рака бенд+ѓердан секој 1 парче Боја е Бела (слика опции) Здолниште : 95-96cm , може да се вклопат Половината 80 см - 110 см Детали за Производот Бела
Ние сме Manufact ure Добредојдовте на големо и OEM! АКО САКАТЕ ДА СЕ КУПИ ОВОЈ ОБЈЕКТ ,PLS-МЕЈЛ КОИ БОИ И ГОЛЕМИНА САКАТЕ, ИСТО ТАКА,
Ние сме фабриката на стомакот танц cotumes, ние може да се направи во многу модел. Ако имате било какви дизајн,pls кажи ни, ние може да го направи тоа. Добредојдовте на големо и обичај!Сите производи за Над 500$ Може да се меша трговија на големо(мешани бродот ќе се лесно евтини).(ако цел повеќе, повеќе повластен цена).Ве молиме ни e-mail и оставете го вашиот е-маил,ние ќе ја испрати на големо на листата(со нов модел) на вашата e-mail. Плаќање и Превозот на Плаќање : се прифати како и да е Ние ќе ве известиме патеката на број по што приемот ќе плаќање во рок од 3-15 работни денови. Оваа цена е испратена од кина пост, EMS, DHL,FEDEX, UPS-от. Pls дозволете ми да знам ако треба цитат од страна на други курир.Јас ќе се вратам на вас на товар на трошоците.Ние може да ви даде товарни попуст ако цел 2 или повеќе предмети.Како товар на трошоците е на база на тежина.Pls не двоумете се да ме контактирате доколку имате било какви прашања.Јас ќе се обрне внимание за вас. Ние сме maurfactory,ние го прифаќаме трговија на големо и големи цел.Pls ви понуди добро дизајни ако треба. Ние може да се направи на примероци како вашиот потребни за одобрување. Повратни информации Доколку имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас во времето,ве молиме да не ја напуштат повратни информации,пред секоја работа е јасна.Ви благодариме! Добро време за да секој еден!

Други карактеристики

Големина:
BRA34B BELT85CM, BRA36B BELT85CM, BRA38C BELT90CM, BRA40B BELT95CM, BRA36D BELT90CM, BRA34DD BELT85CM, BRA38DD BELT90CM, BRA40D BELT95CM, BRA42C BELT95CM
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra,Најлон,Полиестер,
Број На Модел На:
tf1732+ sk38
Возрасна Група:
Доенчиња & Години
Перформанси Носат Тип:
Стомакот Танцување Одговара & Групи
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
Слика опции
Вклучени:
градник+појас+здолниште+рака бенд+ѓердан секој 1 парче
Материјал:
Lycra,Најлон,Полиестер,
Пол:
Жените
Стил:
Носии
Снабдување Тип:
OEM Услуга

Најдобри понуди