• Неодамнешно
  • -18 %
Нова Романтична Туту Giselle Балет Костими Девојки Дете Velet Долго Tulle Фустан Скејт Балерина Се Облекуваат Кратко Sleeve Чипка Фустан

Нова Романтична Туту Giselle Балет Костими Девојки Дете Velet Долго Tulle Фустан Скејт Балерина Се Облекуваат Кратко

DEN 1141.00
DEN 1391.52

Количина на стоки
Тековен


Ова Девојки балерина се облекуваат е многу убаво,на пердув на предната страна,изгледа cutel.Thress слоеви tulle детелина на леотар,тоа е одлично за партијата се облекуваат и перформанси.
Пакетот вклучува : 1 buc девојка балерина се облекуваат
Боја : бела
Големина : XS S M L XL XXL
S големина одговара за висина 110cm,биста 54cm,половината 52cm,половината да здолниште на работ е 38cm
М големина одговара за висина 120cm,биста 58cm,половината 54cm,половината да здолниште на работ е 44cm
L големина одговара за висина 130cm,биста 62cm,половината 57cm,половината да здолниште на работ е 48cm
XL големина одговара за висина 140cm,биста 65cm,половината 60cm,половината да здолниште на работ е 53cm
XXL големина одговара за 150cm висина,биста 68cm,половината 63cm,половината да здолниште на работ е 58cm
3 XL големина одговара за висина 160cm,биста 70cm,половината 66cm,половината да здолниште на работ е 64cm
Сите наши производи се како што е прикажано во те слики,она што го гледате е она што ќе добиете.ние прифаќаме сите трговија на големо и мало и пад на превозот се бизнис,и да се меша цел се на располагање премногу.Ако ви треба било стилови тука,pls ни даде ID NO. со големина од порака!Благодарам многу! Задоволството на клиентите : Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Превозот Услови : Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по приемот на плаќање.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор. Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака Оставете го вашиот повратните информации 1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка. 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот увери дека ние се реши проблемот на најдобар начин.

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Балет
Бренд Име:
AshleaDansi
Материјал:
Полиестер,Spandex,Микрофибер
Број На Модел На:
17090401a
Пол:
Девојки
Style1:
девојки балерина се облекуваат
style2:
лебедово езеро балет костим
Style3:
бел фустан уметничко лизгање
Style4:
девојка балет облека
одговараат за:
фустан скејт

Најдобри понуди