• Неодамнешно
Нов стил стомак танц носии високи секси handmake градник врвот+сомот здолниште 2 парчиња стомак танц во собата за жените стомак танц одговара

Нов стил стомак танц носии високи секси handmake градник врвот+сомот здолниште 2 парчиња стомак танц во собата за жените

DEN 2586.24

Количина на стоки
Тековен


Број на бои
ПОВЕЌЕ КВАНТИТЕТ,ПОВЕЌЕ DISCOUN
Сега имаме сите видови на режимот на транспорт, бетон може да ни се јавите, товарни полнење е слободен, кога ќе има дополнителни транспортни трошоци, ве молиме контактирајте со нас за да го измените цена За стомак танц сет : материјал : кадифе боја : како на слики Големина : градник големина : S 34/75 B/C,M : 36/80 B/C,L : 38/85 B/C, На здолниште само една големина , должина : 96cm,половината : 70-96cm на градник одговара за Б/В чаша ,појас должина е околу 80см (ако сакате channge D/E првенство или на појас должина ,ве молиме контактирајте со продавачот) број : 32311395216

Други карактеристики

Големина:
S, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Материјал:
Spandex,Ацетат,Акрилик
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Број На Модел На:
32311395216
Пол:
Жените
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Најдобри понуди