• Неодамнешно
Машки латинска Танц Кошули Јака Ballroom Црна Танц Блузи Секси Латино Мажите Облека За латинска Танц модерна Облека со Долги ракави

Машки латинска Танц Кошули Јака Ballroom Црна Танц Блузи Секси Латино Мажите Облека За латинска Танц модерна Облека со

DEN 1595.04

Количина на стоки
Тековен


Мажите латинска Танц Кошула :
Материјал : Spandex
Бои : црна
Големина : S,M,L,XL,XXL
S : градите : 90-92cm,Рамо : 40cm,Ракави : 22cm,Должина : 69cm,Височина : 165-170cm,Тежина : 50-60kg
М : c hest : 94-96cm,Рамо : 42cm,Ракави : 24cm,Должина : 71cm,Висина : 170-175cm,Тежина : 60-65kg
L : градите : 98-100cm,Рамо : 43cm,Ракави : 24cm,Должина : 73cm,Висина : 175-180cm,Тежина : 65-70kg
XL : градите : 102-104cm,Рамо : 46cm,Ракави : 24cm,Должина : 73cm,Висина : 180-185cm,Тежина : 75-80kg
XXL : градите : 106-108cm,Рамо : 48cm,Ракави : 26cm,Должина : 75см,Висина : 185-190cm,Тежина : 85-90kg
1 инч=2.54 см
За сосема Танчерка е Виталност пронајдовме речиси 15 години кој беше лансиран од страна на оние луди дизајнери кои исто така сакаат да играат толку многу.Досега, имаме привлекува огромен број на корисници купување на нашите носии со својата мода и секси.Брендот е дизајниран во Хонгконг,направени во Шенжен,Кина.Имаме сè за танцување. Можете да обезбеди фотографии или адреси. Ние ќе бидеме во вашиот оператор За услуги 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок или ПОПУСТ за вашата следна цел. 3. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. 4. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Латински јазик
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Spandex,Бамбус Влакна
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Број На Модел На:
BM359
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бои:
длабоко сина,светло сина,црна,бела,розова,топла розова,црвена,зелена,портокалова
Димензии:
XXS-6XL,може да биде слободен да се направи
Материјал:
spandex/камења/пердув
Пол:
Деца ,момчето,Мажи
Облека Стил:
Машка Кошула

Најдобри понуди