• Неодамнешно
  • -20 %
Големи Обоени, Стомакот Танц LED Крилја Пеперутка Костим Ориентален Танц Додаток

Големи Обоени, Стомакот Танц LED Крилја Пеперутка Костим Ориентален Танц Додаток

DEN 2899.00
DEN 3624.00

Количина на стоки
Тековен

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно.

Други карактеристики

Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Бренд Име:
МИА GENOVIAG
Број На Модел На:
MG-WN361
Материјал:
Spandex,Памук
Стомакот Танцување:
градник здолниште
здолниште:
Стомакот Танцување
Стил:
Стомакот Танц Носии
Танцување:
Стомакот Танцување Градник Здолниште
led крилја:
СИСИ

Најдобри понуди