• Неодамнешно
2017 Нови Пристигнување деца стомакот танцување реално свила Превези Деца/Девојка Фаза Перформанси покаже рака-Шамија свила фан Превези S Големина

2017 Нови Пристигнување деца стомакот танцување реално свила Превези Деца/Девојка Фаза Перформанси покаже рака-Шамија

DEN 516.96

Количина на стоки
Тековен


Дизајн 100% Реално Свила Стомак Танц Превез Прилично Стомакот Танцување Превез Од Тебе Шарени Имитација На Свила Мека Shawl Превез Шамија Shawl
Материјал : 100% Свила
Бои : како слики
S : 90*200cm (35.4" * 78.7" ) За Деца
М : 114*250 см (44.8" * 98.4") За Висина : 150-160 Дама
L : 114*270 см (44.8" * 106.2") За Висина : 160-170 Дама
XL : 140*270 см (55.1" * 106.2") За Висина : 170 Дама
1 инч=2.54 см

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Памук,Spandex
Пол:
Жените
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Број На Модел На:
Y47
is_customized:
Yes
Бои:
црна ,црвена ,leopars ,зебра
Димензии:
S,M ,L , XL ,XXL ,може да биде слободен да се направи
Пол:
жени/девојки
Облека Стил:
Конкуренцијата Одговара

Најдобри понуди