• Неодамнешно
  • -45 %
LZCMsoft Девојки Spandex Lycra Turtleneck Долг Ракав Леотар Црна Гимнастика Leotards Балет Танцова Сцена Перформанси Unitards

LZCMsoft Девојки Spandex Lycra Turtleneck Долг Ракав Леотар Црна Гимнастика Leotards Балет Танцова Сцена Перформанси

DEN 475.00
DEN 863.04

Количина на стоки
Тековен

Ткаенина има одлична водат. Носи самостојна, тоа ви дава флексибилност ви треба; пар со танц здолниште за класа или претстави, или слој под униформи за дополнителна топлина.2 cm),Половината : 25"-27"(63. Ви благодариме!!!.4 cm) Дебелина : 40"-42"(101.3 cm),Половината : 18"-21"(45.9 цм), со Дебелина : 37"-40"(94cm-101.5 cm),
Колковите : 25"-27"(63.3 см-61cm),Половината : 21"-24"(53.3 cm),
Колковите : 20"-22"(50.5 цм), со Дебелина : 43"-45"(109.
Ние и ветуваме на 100% Враќање или Размена во 48 часа, ве молиме контактирајте со нас, прво за брз и ефикасен резолуција. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.4 cm),Биста : 21"-24"(53.
Овој голем објект е дел од нашиот Тим Основи, победничката избор за танц, costuming и тим расположи.
Долг ракав класик leotards е разноврсна парче за што навиваат или танц.9 cm),
Колковите : 21"-23"(53.5 см-132cm)
XXL /(12-14) : Висина : 59"-63"(150cm-160cm),Биста : 28"-30"(71.7 цм), со Дебелина : 49"-52"(124.
XS /(2-4) : Висина : 36"-40"(91. Зошто да го одберете нас?
а. Машина за миење ладно, хлор висат да се исуши. Направена во елегантни високи перформанси антимикробна ткаенина која се вклопува и се чувствува одлично. Дали сте фабрика?
Да, ние сме фабрика, професионално дизајн и производство на Zentai Одговараат, Unitard, Леотар, Cosplay Костим. Ние ги користиме повеќето професионални услуги на клиентите во рок од 24 часа да ви донесе шопинг уживање.3 см)
L /(7-10) : Висина : 46"-53"(116. Мека, дише ткаенина има одлична водат во вредност цена.6 cm),Биста : 24"-26"(61cm-66cm),Половината : 23"-25"(58. Spandex lycra, мека и дише ткаенина. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.6 цм), со Дебелина : 44"-47"(111.9 cm),Половината : 20"-22"(50.6 cm)
S /(4-6) : Висина : 40"-46"(101.6 cm),Биста : 18"-21"(45.7 см)
M /(6 X-7) : Висина : 43"-47"(109.6 см)
Забелешка : ве Молиме потврдете го вашиот цел детали внимателно пред да го поставите цел, ние се обидуваме се потрудиме да ги задоволи сите клиенти, ние може да гарантира само квалитетот предмети ќе се реализира.6 см-150cm),Биста : 26"-29"(66-73.3 цм), со Дебелина : 51"-53"(129. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи.
Девојки Spandex Lycra Долг Ракав Leotards Висок Врат Гимнастика Dancewear за Деца Едно Парче Балет Јога Танц leotads
1. Ние ги користиме на вредноста цена да се обезбеди клиенти повеќето најсилните одговараат.6 cm),
Колковите : 29"-32"(73.3 см-61cm),
Колковите : 23"-25"(58.8 cm),Биста : 20"-22"(50.4 см)
XL /(10-12) : Висина : 53"-59"(134. Ние ги користиме на најголемите spandex lycra ткаенина со внимание на секој, детали.

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Балет
Материјал:
Lycra,Spandex
Бренд Име:
LZCMsoft
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
201710240012
Објектот:
Девојки Spandex Lycra Turtleneck Долг Ракав Леотар
Материјал:
Мека Водат Lycra Spandex
боја:
Црна,Црвена,Бела,Fuchsia,Голи,Зелена,22 бои
Големина:
XS,S,M,L,XL,XXL
Вратот:
Висок Вратот
Sleeve:
Долг Ракав Leotards
Возраст:
2T,3T,4T,5T,6T црна leotards тинејџерски
Затворање:
Патент
Одлично за:
Балет,Гимнастика,Фаза На Изведба,Спорт

Најдобри понуди