• Неодамнешно
  • -49 %
Фармерки Уништени Мажите 2017 Нова Мода Ретро Искинатите Фармерки Тенок Дупка Директно Тексас Панталони, Светло Сина Ракави Корејски Фармерки Homme

Фармерки Уништени Мажите 2017 Нова Мода Ретро Искинатите Фармерки Тенок Дупка Директно Тексас Панталони, Светло Сина

DEN 976.00
DEN 1914.24

Количина на стоки
Тековен


Ова е стандардна големина, ако не можете да изберете големина,
ве молиме да ми кажете висина и тежина, јас ќе ви помогне да се избере
ГОЛЕМИНА РЕФЕРЕНЦА MK потсетување : ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Можете според половината за да изберете големина Големина половината(cm) на колкот(cm) должина(cm) должина(инчи) 28 70 91 103 40.55 29 73 95 103 40.55 30 76 98 104 40.94 31 80 100 105 41.34 32 83 103 106 41.73 33 86 105 106 41.73 34 90 108 106 41.73 36 93 112 107 42.13 38 96 115 107 42.13 МК потсетување : Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.3937 инч, 1 инч=2.54 см
Бидејќи времето за производство е различна, Може да биде фармерки бренд име е различно. Но, нивниот стил е иста.

Други карактеристики

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас,Полиестер,Памук
Измијте:
Потресени,Светлина
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Ткаенина Тип:
Лента
Одговара Тип:
Тенок
Должина:
Full Length
Бренд Име:
Evjsuse
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Други
Половината Тип:
Средината
Фармерки Стил:
Директно
Декорација:
дупка
Стил:
Повик
Долги панталони:
Панталони
боја:
Сина
Големина:
28-36
Тексас:
Конвенционалните тексас
Процесот:
перење
Достапност:
20166
Сезоната:
Четири Сезони
Применливи сцена:
Други слободното време.
Стил:
Моден

Најдобри понуди