• Неодамнешно
  • -18 %
82 Бесплатен превозот мажите фармерки машки директно плус големина долги панталони лабава човек хип панталони крупните мажи еластичен појас

82 Бесплатен превозот мажите фармерки машки директно плус големина долги панталони лабава човек хип панталони крупните

DEN 1802.00
DEN 2197.44

Количина на стоки
Тековен

Море Облак Бесплатен превозот мажите фармерки машки директно плус големина долги панталони лабава човек хип панталони крупните машка облека Тоа е ќе биде уште поголем од твојот вистински половината, ако мерка на вашето тело,
Стандарден метод на обем на половината : ве молиме да ја затворите вашата копчето прво .Вашиот половината е два пати рекорд на станот панталони.
големина половината(cm) за тежина (kg) големина 28 72 50 кг големина 29 74 55 кг големина 30 76 60 kg големина 31 78 62 кг големина 32 81 65 кг големина 33 84 70kg големина 34 87 75 kg големина 36 92 80 кг големина 38 97 90 кг големина 40 103 100 кг големина 42 108 110 кг големина 44 113 120 кг големина 46 118 130 кг големина 48 123 140 кг
детали за производот време на Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Објектот ќе се организира превозот преку Воздухопловната во рок од 6 дена по плаќање расчисти, објектот ќе биде испратена преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. обично трае 20~40 дена да пристигнат. EMS нормално трае 10-12 дена да пристигне; e Packet 12-15 дена; DHL 6-9 дена; Сингапур Пост 12-15 dyas; руските Воздухопловни 20-25 дена; Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние не сме одговорни за било Обичај должност, увоз доход, царинење. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Зависи кој превозот начин, на Пример, ако изберете DHL ќе плаќаат за превозот; ќе ги собереш e Packet, Русија Воздух, ние ќе ги плати сите превозот, Q : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, какви 's цената на големо? A : Ние particully добредојдовте препродавач, само нас контакт. ние ќе понудиме најдобра цена. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој со цел Следење на Број, и можете да проверите на пратката staus на 17track. Забелешка : ако ви се допаѓа производот,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди.Благодарам многу.Со почит.

Други карактеристики

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас
Број На Модел На:
p-9990
Декорација:
Appliques
Шаблон Тип:
Писмо
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Фармерки Стил:
Директно
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Измијте:
Stonewashed,Медиум
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Лабава
Стил:
Preppy Стил
Дебелина:
Midweight
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Фармерки
Материјал:
Тексас
Сезоната:
Пролет
Долги панталони:
Панталони
Ткаенина Тип:
Тексас
Материјал 1:
Памук

Најдобри понуди