• Неодамнешно
  • -10 %
Препорачана Пошта 10 Групи На Висок квалитет на Пилешко Tee Со Бесење Купот на Алкохоличари Прецизност Изработка И Издржлив

Препорачана Пошта 10 Групи На Висок квалитет на Пилешко Tee Со Бесење Купот на Алкохоличари Прецизност Изработка И Издржлив

DEN 415.00
DEN 460.80

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Карактеристики : Нема издувни цевки , директен пристап може да се користи со црево , вода доволно , лесно да го инсталирате , многу издржлива пластика + челик . Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Превозот : 1 : Светот Превозот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Други карактеристики

Големина:
130 by 65 by 40mm
Тип:
Фарма На Животните
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
TUBEBEANS
Фарма На Животните Тип:
Пилешко
Број На Модел На:
JST-10
Име на производ:
Три виси пиење чаша
категорија:
Живина Се Хранат Материјали
боја:
Жолта
Материјал:
ABS Пластика
Потекло:
Шангај
Квантитет На Пакет:
10 Поставува
Тежина На Пакет:
237g
Име:
Автономни

Најдобри понуди