• Неодамнешно
  • -16 %
5pcs/set Изведување Симулација Кога Живина Симулација Вештачки Faux Лажни Пластични Јајца за Кокошка, Патка Гуски Изведат Z07 Капка Брод

5pcs/set Изведување Симулација Кога Живина Симулација Вештачки Faux Лажни Пластични Јајца за Кокошка, Патка Гуски Изведат

DEN 45.00
DEN 53.76

Количина на стоки
Тековен


Боја : Портокал/Блу/Бела
Купување информации : Различна боја, различна големина.
Карактеристики :
Им помогне на поттикне hens несат јајца во гнездо кутија или спојки, може да им помогне на плодна полагање јајца.
Материјалот е на животната средина-пријателски,а не штети да се poultries или луѓето.
Освен тоа,може да се користи како Велигденски јајца, или уметноста наставни помагала.
Материјал : пластика
Големина : Hight x Дијаметар
Портокал/Јајце 5 x 3 cm / 1.97 х 1.18 инчен
Сино/Патка Јајце 5.5 x 3.5 cm / 2.16 x 1.38 инчен
Бела/Goose Јајце 7.5 x 5 cm / 2.95 x 1.97 инчен
Количина : 5 Компјутери
Напомена : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
5 Pc x Лажни Јајце (Не мало пакување)

Други карактеристики

Големина:
As shown
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Пластични
Фарма На Животните Тип:
Goose
Тип:
Фарма На Животните

Најдобри понуди