• Неодамнешно
10X Бесплатен Превозот Компатибилен Тапан Чип Азија Верзија 420K Страници Тапан Единица CT350587 за Xerox DC4110 4112 4127 DC1100 D95 D110

10X Бесплатен Превозот Компатибилен Тапан Чип Азија Верзија 420K Страници Тапан Единица CT350587 за Xerox DC4110 4112

DEN 1480.80

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме не ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас .Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас или ни остави порака ако имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Но, ние ќе испрати уште еден за вас за бесплатен превозот од Кина пост воздух mail
кога ќе примите проблематична производ.Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail. Ние и ветуваме дека сите производи се тестирани пред превозот!
2.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот, државни празници .Некои далеку земји треба повеќе од 60days.
Враќање & Политика За Наплата :
1.
Политика :
1.Ние ќе се обидеме да ги реши проблемите . Копир делови : Exp светилка, Exp светилка assy, Htr светилка, РАКА, хартија пикап ролери, fuser одредување на филмот, прирачник feed roller,
тапанот се вози опрема, моторни опрема, кабловска, пренос појас ,thermister,обработка на опрема . Ние ќе се следи и да се вратам на вас како е можно поскоро. Ние ќе ви одговори што побрзо.Ние ќе брод објектот во рок од 2-3 дена по уплатата примена.
Ве молиме внесете точна адреса & контакт телефонски број.Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Било увозни давачки или такси се на вашата страна. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.Ако кој било проблем,ве молиме контактирајте со нас навремено.Ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа.Ако треба да брод од страна на други начини ,ве молиме контактирајте со нас.
Со добра волја,.

Други карактеристики

Бренд Име:
HAIPING H
Број На Модел На:
DC4110 4112 D95
квалитет:
Добар квалитет
Функција:
компатибилен нови
испорака:
Може да се следат
Пакет:
Неутрален Пакување
Модел:
DC4110 4112 4127 DC1100 D95 D110 D125
Опис:
Тапан чип
Дел Број:
CT350587
верзија:
Азија
Принос:
420K

Најдобри понуди