• Неодамнешно
  • -25 %
2017 Нови Гроздобер Поларизирана Спортски очила за сонце Мажите Бренд Риболов Возење Сонце Очила мажите очила за сонце Мажите е Класичен Очила UV400

2017 Нови Гроздобер Поларизирана Спортски очила за сонце Мажите Бренд Риболов Возење Сонце Очила мажите очила за сонце

DEN 180.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Поларизирана,UV400
Број На Модел На:
368XI
Леќа Ширина:
65mm
Леќи Материјал:
Пластични
Бренд Име:
ROUPAI
Стил:
очила
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Рамка Материјал:
Пластични
Леќа Висина:
44mm
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear

Најдобри понуди