• Неодамнешно
  • -65 %
=Клара Vida= Луксузни 2018 тренд мажи жени унисекс врвен квалитет 12 слоеви обложени компјутер читање очила +1 +1.5 +2 +2.5 +3 +3.5 +4

=Клара Vida= Луксузни 2018 тренд мажи жени унисекс врвен квалитет 12 слоеви обложени компјутер читање очила +1 +1.5 +2

DEN 403.00
DEN 1151.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Око Рецепт:
+100, +150, +200, +250, +300, +350, +400
рамка боја:
црна рамка
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Рамка Материјал:
Легура
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен
Пол:
Жени,Мажи,Унисекс
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќи Во Боја:
Јасно
Леќа Ширина:
333inch
Леќа Висина:
333inch
Обложување:
EMI
Бренд Име:
Клара Vida
Број На Модел На:
576765757

Најдобри понуди