• Неодамнешно
  • -40 %
TR90 Лесни & Флексибилни Правоаголник Eyeglass Рамка Мажите Мода Очила Плоштадот Очила За Рецепт Леќи

TR90 Лесни & Флексибилни Правоаголник Eyeglass Рамка Мажите Мода Очила Плоштадот Очила За Рецепт Леќи

DEN 546.00
DEN 910.08

Количина на стоки
Тековен


Ве молиме кликнете на сликата за да ја проверите очила за сонце На овој Модел SR012
Ве молиме цел следниве леќи да се направи рецепт очила. Ние ќе ги намали објективот и да ја инсталираш во рамка.
Единствена Визија Леќи
Бесплатни Форма Прогресивна Леќи
Опрема за Леќа Сечење & Монтажа
Ве молиме слободно контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем на нарачката. Ние се многу подготвени да ви помогне во решавање.
Ние ќе ви испратиме нова, или да направи наплата за квалитетот на производот прашање.

Други карактеристики

Рамка Материјал:
Пластични
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
5502
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки

Најдобри понуди