• Неодамнешно
  • -18 %
Chashma Квалитетни Наочари Деца Оптички Очила TR 90 Материјал Флексибилни Gilr и Момче Мода Црвени Очила Рамка

Chashma Квалитетни Наочари Деца Оптички Очила TR 90 Материјал Флексибилни Gilr и Момче Мода Црвени Очила Рамка

DEN 665.00
DEN 811.20

Количина на стоки
Тековен


Квалитетни Наочари Деца Оптички Очила TR 90 Материјал Флексибилни Gilr и Момче Мода Црвени Очила Рамка
Рецепт Леќи Услуга :
Ние може да се направи myopia очила и читање очила во согласност со вашиот рецепт .
Ве молиме место со цел за очила рамка и леќи во нашата продавница, и ни остави порака со вашиот рецепт.
Нормално, тоа трае 3-5 работни дена за сечење и составување на леќи, и нема потреба плаќаат дополнителна наплата.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Пластични Титаниум
Број На Модел На:
5681
Бренд Име:
Chashma
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип На Објект:
Gilr и Момче Моден Спектакл Рамка
Точка име :
Квалитетот Eye Glasses Деца Оптички Очила
Тип:
Симпатична
МАТЕРИЈА:
TR 90
Стил:
Мода, Класика
Користат За:
Оптички Очила Рамка
Боја:
розова, сина, жолта, црвена
квалитет:
AAAAA+
мерење:
50-15-133(леќа ширина - мост-храм)
Може да се направи на Рецепт Леќи:
Yes

Најдобри понуди