• Неодамнешно
  • -40 %
СРЕЌЕН Е ДИЗАЈН Мажите Поларизирана Плоштадот очила за сонце Мода Машки Eyewear UV Заштита S'8180

СРЕЌЕН Е ДИЗАЈН Мажите Поларизирана Плоштадот очила за сонце Мода Машки Eyewear UV Заштита S'8180

DEN 570.00
DEN 950.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Број На Модел На:
S8180
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Легура
Бренд Име:
СРЕЌЕН Е
Леќа Ширина:
57mm
Пол:
Мажи
Стил:
Плоштад
Леќи Материјал:
Polaroid
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Поларизирана,UV400
Леќа Висина:
48mm

Најдобри понуди