• Неодамнешно
  • -40 %
Долго Чувар Бренд Дизајн Мажите Класичен Поларизирани очила за сонце Машки Очила Возење Риболов Луксузни Сонце Очила за Мажи Gafas de sol

Долго Чувар Бренд Дизајн Мажите Класичен Поларизирани очила за сонце Машки Очила Возење Риболов Луксузни Сонце Очила

DEN 235.00
DEN 391.20

Количина на стоки
Тековен


· Ние брод на светот.
Откако ќе се потврди приемот ние ќе им даде 5 ѕвезди добар фидбек за вас.
Купи со доверба! Ние сме 100% задоволство гаранција за нашите клиенти!
· Ние гарантираме целосна наплата ако предмети не е примен во 60 дена.
· Превозот време за време на Сезона(Божиќ,Кинеската Нова Година итн.
Ако имате било какви други прашања, контактирајте со мене, ве молам.
Ние ќе се потрудиме да се реши ова прашање за вас .) може да биде подолго од вообичаеното време. Други земји треба плати делови на трошоците. Се надеваме дека секој купувач ќе уживаат во шопинг тука.
· П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, вие ќе ја добиете вашата следење на број по што бродот.
· Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или ниски даноци при увоз, ние ќе го пријават како "подарок", со ниска вредност, ако било увозни давачки или такси се купувачот е одговорен. Ние го зеде слика врз основа на нашите вистински производ. ние може да ви испрати слики и добредојдени да се направи нарачка. Ве молиме бидете сигурни дека на адреса точно. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
· Тоа е бесплатен превозот испратено од Кина Пост Воздух Mail од Зона 1 и Зона 7. Купувачот плаќа враќањето на трошоците. Ве молиме контактирајте со мене, пред да се вратат тоа. (Бразил 90 дена)
· Ние гарантираме за Наплата или да го задржи, ако предмети што не се како што е опишано.
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Веб-Пари и банкарски трансфер.
· Ние го прифаќаме ќе се вратите некој производ, дури и оние што се во совршена состојба. Ако вашиот нарачате повеќе од 2 кг, контактирајте со мене со currier детали. Ако ви се допаѓа стоки и нашите услуги ве молиме не заборавајте да го напушти 5 ѕвезди Повратни информации за нас. Ние ќе ги провери цена за вас!
· П : Дали сте поддршка Капка Превозот услуга, може да ви понуди слики без водени жигови?
A : Да. Ви благодариме!
· П : Како можам да добијам повеќе попуст во вашата продавница?
О : Зачувајте ги нашите производи и да ги чува како што се покаже, тогаш контактирајте со нас!
· П : Може да ти ме испрати вистинската слика на вашите очила?
A : фотографијата да се прикажат на страницата се вистинска слика. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Понекогаш тоа може да трае до 25 работни дена или повеќе, тоа зависи од дестинацијата и други фактори.

Други карактеристики

Бренд Име:
Долго Чувар
Стил:
Плоштад
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Огледало,Анти-Рефлективен,Поларизирана,UV400
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Polaroid
Леќа Висина:
43mm
Леќа Ширина:
58mm
Број На Модел На:
C-KP1024
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Користи:
Спортски,возење,риболов,Одмор
функција 1:
анти ува, да се спречи uvb, поларизирана
функцијата 2:
100% Поларизирано Со тест картичка

Најдобри понуди