• Неодамнешно
  • -21 %
Удобен Читање Очила Presbyopia Црна Браун Новиот 1.0 1.5 2.0 2.5 3.0 Диоптрија

Удобен Читање Очила Presbyopia Црна Браун Новиот 1.0 1.5 2.0 2.5 3.0 Диоптрија

DEN 53.00
DEN 66.72

Количина на стоки
Тековен


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Стилски ,светло и удобно Не даде притисок на вашиот нос при читањето на Јасни и stratch слободни леќи Тие се, исто така, совршен подарок за вашите родители и постари лица Диоптријата на располагање : +1.0; +1.5 ;+2.0 ;+2.5 ;+3.0 ; +3.5 ; +4.0 Материјал : PC Рамка, AC Леќа Ширина на челото рамка (за) : 14.6 cm Леќа Ширина : 5cm Нога Должина : 14.5 Боја : Црна / Кафеава Количина : 1 компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : Читање Очила x 1

Други карактеристики

Око Рецепт:
100, 150, 200, 250, 300, 350, 400
рамка боја:
Црна, Разнесени
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Пол:
Жените,Унисекс,Мажи
Леќа Ширина:
5cm
Леќи Во Боја:
Јасно
Оптички Леќи Атрибут:
огледало
Леќи Материјал:
Акрилик
Рамка Материјал:
Пластични
Обложување:
HMC
Број На Модел На:
27997
Материјал:
PC Рамка, AC Леќа
Ширина на челото рамка:
14.6 cm
Леќа Ширина:
5cm
Нога Должина:
14.5 cm
боја:
црна / кафеава
Количина:
1 Компјутер

Најдобри понуди