• Неодамнешно
  • -5 %
cablz ултра тенок мала тежина eyewear очила со метал кабел retainer кабелот со slicone крајот совети коста

cablz ултра тенок мала тежина eyewear очила со метал кабел retainer кабелот со slicone крајот совети коста

DEN 456.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Тековен


За рефус количество, ве молиме контактирајте ме за цената.
- Метал кабел со најлон фолија, кабел достапен во црна боја
- 100% силициум крајот совети кои одговараат на повеќето од рамка храмот нозе
- Вкупна должина : околу.38cm, дијаметар на кабелот : 1mm
- Бои : црна, бела, сина, зелена, црвена, розова
Мала тежина & трајни и вода доказ retainer е нов метод за да се одржи и да се обезбеди вашиот eyewear кои се решава можни непријатности на традиционалните прскалки, совршен за надворешни активности и настани како и за редовна употреба.
Уникатен Продажба Точка :
Задржува половина круг (U) форма да остане надвор вратот и облека,
- Не апсорбира влага затоа останува чиста, сува & без мирис и без мака
Овозможи целосно опсегот на движење.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Синџири & Lanyards
Бренд Име:
КРАЛОТ ПЕСНА
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Објектот Должина:
38.5cm
Број На Модел На:
KS141105
Материјал:
најлон,метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди