• Неодамнешно
  • -40 %
модерен eyeglass beaded свежа вода вистински бисер ѓердани синџир retainer носителот

модерен eyeglass beaded свежа вода вистински бисер ѓердани синџир retainer носителот

DEN 455.00
DEN 757.92

Количина на стоки
Тековен


Оваа beaded ѓердан синџир карактеристики вистински природни бисери и стакло семе мониста . Тоа е совршена комбинација на модата и функција, што сте прекрасни, додека одржување на eyeglass безбедно околу вашиот врат.
100% силициум циклуси одговара на сите големини на рамка храмот нозе само со прилагодување на anqitue-сребрена лизгачот.
Големина на : 70cm
- Материјал : вистински природни бисери и стакло семе мониста
- 2 во 1 функција, со silcion циклуси тоа е eyeglass синџир ; со преземање од јамки и поврзување на hummer clasps, тоа е елегантен ѓердан

Други карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Синџири & Lanyards
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
РИКО ДЕ РОМИТЕ RR
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
KS141102
Објектот Должина:
70cm approx.
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бисер Тип:
Слатководни Бисери

Најдобри понуди