• Неодамнешно
JackJad Нова Мода Багра Океанот Леќа Круг Стил Очила За Сонце Eyewear Рамка Жените Гроздобер Бренд Дизајн Сонце Очила Oculos De Sol

JackJad Нова Мода Багра Океанот Леќа Круг Стил Очила За Сонце Eyewear Рамка Жените Гроздобер Бренд Дизајн Сонце Очила

DEN 326.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Стил:
Круг
Леќа Висина:
51 mm
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,UV400
Леќа Ширина:
55 mm
Рамка Материјал:
Легура
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
JackJad
Број На Модел На:
S17028
JackJad Пакување:
Торба,Крпа,Картичка

Најдобри понуди